День мікро-, малих і середніх підприємств

День мікро-, малих і середніх підприємств

27 червня за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН визначено як День мікро-, малих і середніх підприємств (Micro-, Small and Medium-sized Enterprises Day). Відзначають свято щорічно починаючи з 2017 року. В цей день ООН пропонує усім державам-членам, громадянському суспільству, міжнародним та регіональним організаціям святкувати цей день з метою підвищення рівня поінформованості громадськості про внесок малого бізнесу в забезпечення стійкого розвитку.  День мікро малих і середніх підприємств

Схожі події:
💼 День підприємця України
💼 День жінок-підприємців
Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Мета Дня мікро-, малих і середніх підприємств

Основною метою святкування є підкреслення важливої ролі мікро-, малих і середніх підприємств в економічному розвитку будь-яких країн. Визнаючи цей факт та важливість принципів відповідального підприємництва, ООН закликає держави заохочувати підприємців, які «виводять з тіні» свій бізнес та офіційно його реєструють. Пропонується забезпечувати їм доступ до інвестиційних проектів та кредитування на пільгових умовах. Важливим є розвиток міжнародної співпраці між мікро-, малими і середніми підприємствами різних країн.

  • Згідно з даними Міжнародної агенції по малим підприємствам, до категорії мікро-, малих і середніх підприємств належать близько 90% усіх підприємств, у яких зайнято 70% усього працездатного населення. На них припадає близько 50% світового ВВП. Саме тому в більшості країн підтримка малого бізнесу є першочерговою задачею економічного розвитку.

Коли будемо відзначати День мікро-, малих і середніх підприємств?

РікДатаДень
202427 червняЧетвер
202527 червняП’ятниця
202627 червняСубота
202727 червняНеділя
202827 червняВівторок
Позначки:
Copy link