День гумової качки

День гумової качки

13 січня святкують День гумової качки. Відмічати неординарну подію почали на батьківщині яскравої іграшки – в Америці. Попри відсутність інформації щодо ініціатора свята та точної дати його започаткування, гумова качечка має багато прихильників, які не тільки щороку відмічають подію, а й можуть похизуватися дивовижними колекціями іграшок.

Цікаві події:
🐤 День подарунків
🐤 День плюшевого ведмедика
🐤 Міжнародний день конструктора “Лего”
🐤 Всесвітній день ляльки

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Клуби шанувальників гумової качки

Декілька поколінь використовують гумових качечок, щоб допомогти своїм малюкам почуватися у безпеці, приймаючи ванні процедури. Тому у багатьох дорослих ця позитивна іграшка асоціюється з щасливим дитинством.

Виробництво гумових каченят почалося у кінці XIX ст., та запатентовано їх було тільки у 1928 році. Щоб іграшки не переверталися, вони були набагато важчими, ніж сучасні.

У 1970 році американський актор Джим Генсон у ролі ляльки-маппета Ерні з відомої дитячої телепрограми «Вулиця Сезам» виконав пісню «Гумове каченя». Того ж року пісенька посіла шістнадцяте місце у хіт-параді Billboard Hot 100, а попит на гумову іграшку для розваг у ванні суттєво зріс.

Колекціонери зі всього світу можуть віддавати великі гроші за унікальні моделі качок. А у 2001 році з’явився цікавий факт про королеву Єлизавету ІІ, яка, виявляється, дуже полюбляє приймати ванну з гумовою качкою. Ця історія зробила іграшку ще більш популярною. Тому й не дивно, що існує таке свято, як День гумової качки, адже це історія справжньої іграшки, яка стала частиною дитинства практично кожної людини і не втрачає своєї популярності з моменту винайдення.

  • У 2013 році гумове каченя стало однією з 53 іграшок, які включені до американської зали слави зі статусом довготривалої популярності.

🎁 Подарунки на День гумової качки

Качка Дід Мороз гумова FunnyDucksКачка Дід Мороз гумова
Качка Україночка гумова FunnyDucksКачка Україночка гумова
Качка Спайдермен гумова FunnyDucksКачка Спайдермен гумова
Качка Фея гумова FunnyDucksКачка Фея гумова
Качка гумова в машину Шалена качка жовтаКачка гумова в машину Шалена качка
Ідеї подарунків на День гумової качки
Позначки:
Copy link