День дизайнера-графіка

День дизайнера-графіка

9 вересня своє професійне свято відзначають графічні дизайнери – День дизайнера-графіка. Подію було започатковано в 2005 році як неофіційне відзначення 50-річчя легендарного дизайнера-графіка Володимира Чайки. Чайка зробив великий внесок у розвиток графічного дизайну.

Схожі події:
💻 Всесвітній день інтер’єру і День дизайнера інтер’єрів
💻 Всесвітній день графічного дизайну

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Хто такий дизайнер-графік?

Сфера діяльності сучасних графічних дизайнерів – створення дизайну веб-сторінок, рекламних модулів, оформлення паперових видань на кшталт журналів тощо. Професія сьогодні досить актуальна і затребувана. Окрім того, володіючи достатніми знаннями і досвідом, графічний дизайнер може відкрити власну справу. 

В арсеналі сучасного дизайнера знаходиться комп’ютерне програмне забезпечення, зокрема, такі графічні пакети, як Adobe Photoshop, Corel Draw та інші. Ці потужні інструменти для створення графіки у руках вмілого дизайнера здатні творити справжні дива. 

Дизайнери-графіки також належать до сфери IT, адже замість мольберта, палітри з фарбами і пензлів у них є монітор, миша і клавіатура, а замість товстого альбому з ескізами – портфоліо і блог. 

Позначки:
Copy link