Листівки з любов’ю

Листівки з любов'ю

День Святого Валентина, набуваючи популярності у сучасному світі, значно розширив своє призначення і зміст. Із свята для закоханих – до всесвітнього дня вшанування головного почуття. Так, саме в цей день – нагода висловити почуття всім, кого ви любите.

Підкорюючи час і простір, набуваючи поширення по світу свято трансформується, набуває нових сенсів, нових традицій. І це прекрасно! Такі трансформації є свідченням, в першу чергу, значимості, важливості та соціальної підтримки святкової події. Попри критику та несприйняття у деяких людей чужих культурних традицій, обурення через комерціалізацію багатьох святкових подій, День Святого Валентина щороку надихає нас висловлювати свої теплі почуття, бажати любові усім, кого ми любимо, хто поруч. Сьогодні в цей день вже звично вітати друзів, колег, своїх дітей, батьків, родичів.

“Я тебе люблю” – ці слова хочуть чути діти й дорослі, ці слова надихають й підтримують, роблять нас сильнішими, добрішими і творять дива. Висловити свої почуття можна різними способами: приділіть час, допоможіть, обійміть, підтримайте, тощо. А інколи проявити любов – це не критикувати, заборонити щось шкідливе, промовчати замість докірливих слів, дозволити зробити власну помилку тощо. Любов така багатогранна, проста й складна водночас, але вона завжди цілюща й життєдайна!

Читайте нашу статтю: Мова любові

мова любові

Листівка – найпростіший і всім доступний спосіб вираження почуттів. На нашому телеграм каналі  @with_love_card ви знайдете багато листівок до свят і просто так, з любов’ю. Але не забувайте:

ЦІННІСТЬ ЛИСТІВКИ ЗРОСТЕ У РАЗИ, ЯКЩО:

  1. вона підписана (кому, від кого – обов’язково)
  2. додані власні побажання
  3. висловлені почуття (з любов’ю, з вдячністю, з повагою тощо).

Хай свято кохання й любові буде щодня! Висловлюйте свої почуття близьким людям, даруйте тепло і увагу, будьте щедрі у цьому. Хай любові буде багато у кожного, всюди та в усьому!

Більше листівок на нашому телеграм каналі With love.

Схожі статті

Copy link