Всесвітній тиждень музичної терапії

Всесвітній тиждень музичної терапії

Важливою подією стало те, що Всесвітня федерація музичної терапії запровадила Всесвітній тиждень музичної терапії, який відзначатиметься щороку з 10 по 15 квітня. Під час Всесвітнього тижня музичної терапії музичні терапевти та їхні прихильники заохочуються до участі в заходах, які підвищують обізнаність про музичну терапію та сприяють її популяризації. Це тижневе святкування має на меті сприяти більшій обізнаності та пропаганді музичної терапії на глобальному рівні, особливо підкреслюючи її важливість у країнах, що розвиваються.1

Всесвітній день музичної терапії відзначався 1 березня. Перехід від одного дня до тижня дає можливість музичним терапевтам та їхнім прихильникам брати участь в адвокаційних заходах, розмірковуючи про глобальний зв’язок цієї професії.

Читайте нашу статтю: Арттерапія проти стресу

Арттерапія проти стресу

Схожі події:
✔️ Всесвітній день музичної терапії
✔️ Європейський день музичної терапії
✔️ Всесвітній день музики або Міжнародний день домашньої музики
✔️ Всесвітній день зцілення звуком
✔️ Міжнародний день музики

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Заснування Всесвітнього тижня музичної терапії знаменує собою продуману еволюцію від Всесвітнього дня музичної терапії, спрямовану на задоволення потреби в більш інклюзивному та гнучкому періоді святкування, який би уникав конфлікту з іншими важливими датами, такими як День жалоби за людьми з інвалідністю, що відзначається 1 березня. Ця зміна демонструє прихильність професії до чутливості та інклюзивності, визнаючи різноманітні потреби та перспективи музичної терапії.

Читайте нашу статтю: Фільми про музику та музикантів

Добірка фільмів про музику і музикантів
  1. https://www.wfmt.info/post/president-presents-world-music-therapy-week []
Позначки:
Copy link