День різдвяної листівки

День різдвяної листівки

Щорічно 9 грудня у світі відзначають день різдвяної листівки.

Читайте нашу статтю: ЛИСТІВКА – візитівка часу

ЛИСТІВКА – візитівка часу

Історія заснування Дня різдвяної листівки

Її історія почалась в Британії. Англійський винахідник та підприємець сер Генрі Коул, який зазвичай сам писав вітання своїм друзям та родичам, одного дня в 1843 році вирішив щось змінити, щоб полегшити процес написання привітань.

Авторські листівки ❤️ With Love до всіх свят та просто на кожен день. Діліться почуттями та емоціями з близькими та рідними у будь-який час.

Тому за його проханням Джон Калькотту Хорсі створив першу у світі різдвяну листівку. На ній поряд із заможною родиною, що мала вдосталь їжі та вина, були зображені бідаки, які отримували в різдвяний дарунок одяг та їжу.

Досить швидко ідея припала до душі багатьом людям і вони почали вітати своїх рідних та близьких різноманітними поштівками.

Схожі події:
💌 День народження листівки
💌 Всесвітній день виготовлення листівок
💌 День написання листів

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Зазвичай, всі листівки були пов’язані з історією Різдва – прикрашені релігійною та зимовою атрибутикою. Дещо пізніше, на території Європи та Сполучених Штатів Америки, почали набувати популярність картки з моментами світського життя та образами веселих і безтурботних дітей.

  • У світі існує кілька неймовірних листівок. Одну таку листівку створили завдяки нанотехнологіям у 2010 році в університеті Глазго. Це найменша листівка – розміром 200х290 мкм (трохи більша за волосину), на якій  усього за 30 хвилин були зображені новорічна ялинка та привітання.

Різдвяні листівки

👉 Розділ Листівки та привітанняЛистівки у ВайберіЛистівки в Телеграмі

Позначки:
Copy link