Всесвітній день сміху в животі

Всесвітній день сміху в животі

Всесвітній день сміху в животі (Global Belly Laugh Day), який відзначається щороку 24 січня, присвячений використанню сили доброго, щирого сміху. Цей день заохочує людей в усьому світі насолоджуватися простою радістю голосного сміху.

Ця подія має свій сайт: https://www.bellylaughday.com/

Наука про сміх

Гелотологія, наука про сміх, показує, що сміх був частиною людського життя з найдавніших часів. Він слугує як реакцією на подразники, так і найважливішим елементом людського спілкування та взаємовідносин.

Способи святкування

  • Насолоджуйтесь комедією. Перегляд смішного фільму, комедійного серіалу або стендап-комедії — чудовий спосіб почати сміятися.
  • Йога сміху. Практика йоги сміху може викликати добровільний сміх, що призводить до справжнього, неконтрольованого сміху і сприяє поліпшенню самопочуття.
  • Дізнайтеся про користь сміху. Сміх відомий своїми перевагами для здоров’я, включаючи полегшення болю через вивільнення ендорфінів, зменшення стресу, покращення імунної системи та посилення кровотоку.

Всесвітній день сміху в животі нагадує про важливу роль сміху в покращенні здоров’я та зміцненні соціальних зв’язків. Це день, щоб ділитися радістю, віддаватися гумору і цінувати терапевтичну силу доброго сміху.

Схожі події:
✔️  День заразливого сміху
✔️ День сміху

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Читайте нашу статтю: Гормони щастя

Гормони щастя
Позначки:
Copy link