Всесвітній день недоношених дітей

Всесвітній день передчасно народженої дитини

Щорічно 17 листопада людство відзначає міжнародну подію – Всесвітній день передчасно народженої дитини. Ідея цього дня з’явилася у 2008 році, ініціатором виступив Європейський фонд допомоги новонародженим. Тож, у 2009 році здійснилося перше відзначення цього дня, проте назва була інакшою: «Міжнародний день поінформованості про недоношеність». Вже на наступний рік коло організацій-учасників цієї події значно розширилося, тому було вирішено зробити подію міжнародною та змінити у 2011 році назву на «Всесвітній день недоношених дітей». З кожним роком увага до теми передчасно народжених дітей та увага до події зростає: більше сотні країн та мільйони людей на всій планеті об’єднуються заради розв’язання проблеми недоношеності.

  • Невтішна статистика говорить, що приблизно кожна десята дитина народжується передчасно, кожного року більше мільйона діток у світі помирає через недоношеність.

Всесвітній день недоношених дітей покликаний заявити про важливість цієї проблеми, про необхідність допомоги лікарям і родинам недоношених дітей, підвищити обізнаність суспільства щодо цього.

Ще одна подія, про яку варто пам’ятати: Міжнародний день алкогольного синдрому плоду
Прочитайте історію виникнення події та дізнайтеся, чи безпечно вживати алкогольні напої під час вагітності, а також чому організм плода не здатний вивести алкоголь самостійно.

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Позначки: