Всесвітній день недоношених дітей

Всесвітній день передчасно народженої дитини

Щорічно 17 листопада людство відзначає міжнародну подію – Всесвітній день передчасно народженої дитини.

Схожі події:
👶🏻 Міжнародний день алкогольного синдрому плоду
👶🏻 День неонатолога
👶🏻 Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування
Прочитайте історію виникнення події та дізнайтеся, чи безпечно вживати алкогольні напої під час вагітності, а також чому організм плода не здатний вивести алкоголь самостійно.

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Всесвітній день передчасно народженої дитини в історії

Ідея цього дня з’явилася у 2008 році, ініціатором виступив Європейський фонд допомоги новонародженим. Тож, у 2009 році здійснилося перше відзначення цього дня, проте назва була інакшою: «Міжнародний день поінформованості про недоношеність». Вже на наступний рік коло організацій-учасників цієї події значно розширилося, тому було вирішено зробити подію міжнародною та змінити у 2011 році назву на «Всесвітній день недоношених дітей». З кожним роком увага до теми передчасно народжених дітей та увага до події зростає: більше сотні країн та мільйони людей на всій планеті об’єднуються заради розв’язання проблеми недоношеності.

Мета заснування події

Всесвітній день недоношених дітей покликаний заявити про важливість цієї проблеми, про необхідність допомоги лікарям і родинам недоношених дітей, підвищити обізнаність суспільства щодо цього.

  • Невтішна статистика говорить, що приблизно кожна десята дитина народжується передчасно, кожного року більше мільйона діток у світі помирає через недоношеність.
Позначки:
Copy link