Всесвітній день науки

Всесвітній день науки за мир і розвиток

10 листопада кожного року відбувається міжнародне святкування Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development). Започаткувати таке свято вирішили у 1999 році на Всесвітній науковій конференції в Будапешті, проте офіційне підтвердження події відбулося у 2001 році на генеральній конференції ЮНЕСКО.

Всесвітній день науки має важливі місії: інформувати суспільство про вагому роль науки, посилити увагу до наукової діяльності, заохотити країни світу до колективного використання наукових досягнень, поширювати науку заради гарного майбутнього, використовувати знання на благо суспільного розвитку та миру тощо.

Цікаві факти про життя та діяльність видатного фізика прочитайте у статті Містер Фейнман – видатний фізик та великий жартівник

У День науки організовується багато різноманітних заходів, які долучають простих людей з різних верств населення до цікавих знань в різних галузях. Вчені мають гарну можливість зустрітися та поспілкуватися один з одним, що позитивно впливає на науку в цілому.

А ще відзначають Міжнародний день жінок і дівчаток в науці

Почитайте історію виникнення подій та дізнайтесь – ким були перші жінки, що зробили вагомий внесок в науку, та який відсоток жінок-науковців в Україні.

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Позначки:
Share via
Copy link