Міжнародний тиждень науки та миру

Міжнародний тиждень науки та миру

Щорічно 8 листопада відзначається Міжнародний тиждень науки та миру (International Week of Science and Peace).

Читайте також:
🔬 День науки в Україні
🔬 День Дарвіна (Міжнародний день науки і гуманізму)

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія заснування Міжнародного тижня науки та миру

Міжнародний тиждень науки та миру відзначається у календарний тиждень, на який випадає 11 листопада. Вперше на неурядовому рівні його провели у 1986 році, який було названо ООН Міжнародним роком миру. Його організатори були задоволені результатами першої спроби, тому у 1988 році на Генеральній асамблеї ООН було ухвалено резолюцію, згідно з якою святу було надано офіційного статусу.

Як відзначають цю подію?

Щорічне проведення такого тижня вважається його організаторами важливим внеском у справу встановлення миру у світі. Наукові конференції, лекції, семінари та інші заходи надають змогу поширити інформацію про можливість підтримання безпеки завдяки розвитку науково-технічного прогресу. Вони також підвищують рівень обізнаності людей, які не мають безпосереднього відношення до науки, але прагнуть розвивати свої знання у різних галузях.

З кожним роком у святкуванні бере участь більша кількість вчених, громадських діячів, студентів та інших людей, які небайдужі до питань безпеки у світі. Це розширює можливості співробітництва представників багатьох країн у використанні науки з метою подальшого забезпечення миру. 

Позначки:
Share via
Copy link