Всесвітній день контактів

Всесвітній день контактів

Всесвітній день контактів (World Contact Day), що відзначається щорічно 15 березня, є незвичайною подією, яка об’єднує ентузіастів з усього світу з єдиною амбітною метою: встановити контакт з позаземним життям. Цей день не лише підкреслює незмінне захоплення людства космосом і його потенційними мешканцями, але й підкреслює наше колективне прагнення зрозуміти своє місце у Всесвіті.

Схожі події:
✔️ Всесвітній день НЛО
✔️ День носіння фіолетового в знак миру
✔️ Міжнародний день Космосу

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Витоки та еволюція Всесвітнього дня контактів

Всесвітній день контактів був започаткований у 1953 році з ініціативи Міжнародного бюро польотів на літаючих тарілках (International Flying Saucer Bureau, IFSB). IFSB, очолюване Альбертом К. Бендером, припустило, що якщо телепатія і інопланетне життя існують, то масові телепатичні зусилля потенційно можуть подолати космічні відстані, дозволивши людям спілкуватися з позаземними істотами. Учасники зосередилися на посланні миру і дружби, запрошуючи інопланетян вийти на зв’язок із Землею.1

Послання

Телепатичне повідомлення, надіслане в перший Всесвітній день контактів, було закликом до міжпланетних мешканців, що виражав прагнення людства до мирної взаємодії та взаєморозуміння. Ця новаторська спроба міжзоряного зв’язку відображає нашу внутрішню допитливість і відкритість до невідомого.

Культурний вплив

Всесвітній день контактів проник у популярну культуру, надихнувши на створення пісні “Calling Occupants of Interplanetary Craft” гурту Klaatu у 1976 році, пізніше переспіваної гуртом The Carpenters. 60-та річниця цього дня у 2013 році ознаменувала розширення святкування до цілого тижня, що посилило зусилля, спрямовані на встановлення контактів з позаземним розумом.

Відзначення Всесвітнього дня контактів

  • Роздуми та участь
    Всесвітній день контактів запрошує нас замислитися над безмежністю Всесвіту і можливістю існування життя за межами Землі. Участь може варіюватися від медитації, спрямованої на відправлення мирного послання в космос, до відвідування заходів, присвячених пошуку позаземного розуму.
  • Освітня діяльність
    День також слугує можливістю для освіти та підвищення обізнаності про дослідження космосу, спостереження НЛО та наукові пошуки позаземного життя. Дискусії та дебати на ці теми можуть стимулювати цікавість і відкритість до таємниць космосу.
  • Спільнота і зв’язок
    Всесвітній день контактів підкреслює силу колективних дій і прагнення людей до зв’язку не тільки один з одним, але і з потенційними космічними сусідами. Це день, який об’єднує людей по всьому світу, незалежно від походження чи переконань, у спільних, спрямованих у майбутнє зусиллях.

Всесвітній день контактів вийшов за рамки телепатичного експерименту і став символом прагнення людства до знань і зв’язку. Він нагадує нам про наше маленьке місце у величезному Всесвіті і заохочує нас дивитися за межі нашої планети з надією і здивуванням. Незалежно від того, чи отримаємо ми коли-небудь відповідь від зірок, сам факт звернення до них збагачує наше розуміння всесвіту і нашого місця в ньому.

  1. https://en.wikipedia.org/wiki/World_Contact_Day []
Позначки:
Copy link