Всесвітній день НЛО.

Всесвітній день НЛО

День НЛО (World UFO Day) в усьому світі відзначається 2 липня. Святкування присвячене дослідникам, що вивчають явища, які неможливо пояснити логічно та науково.

Організація Всесвітнього дня НЛО оголосила 2 липня офіційним Всесвітнім днем ​​НЛО. Існує також неофіційна подія, що відзначає День НЛО – 24 червня. Вперше Всесвітній день НЛО був відзначений у 2001 році дослідником НЛО Хактаном Акдоганом.

Схожа подія:
🛸 День носіння фіолетового в знак миру

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія виникнення Всесвітнього дня НЛО

Дата 2 липня обрана не випадково. Приблизно у цей час у 1947 році у пустелі штату Нью-Мексико біля міста Розуел було зафіксовано падіння об’єкта, який вважається літаючою тарілкою. Незважаючи на те, що спецслужби США приховали всі матеріали, подія набула широкого розголосу. Після цього почався розвиток науки або ж псевдонауки, яка має назву уфологія.

Уфологи проводять дослідження у двох напрямках. Вони прагнуть знайти докази присутності на планеті позаземних істот та пояснити загадкові явища.

Як відзначають Всесвітній день НЛО?

Кожного року святкувати День НЛО у Розуел приїжджають тисячі туристів. На місці падіння літаючого об’єкта проводять екскурсії, у готелях та магазинах продають сувеніри, пов’язані з цією тематикою. 

Позначки:
Copy link