Всесвітній день якості

Всесвітній день якості

День якості святкується кожного листопада у другий четвер місяця. Ініціаторами створення такого свята виступили у 1990 році Європейська організація якості, ООН та інші. Через 5 років тиждень, протягом якого святкується Всесвітній день якості, було оголошено Європейським тижнем якості.

День якості має за мету привернення уваги споживачів до якості продукції, тим самим спонукаючи виробників до виготовлення лише гідної продукції. Якісні товари – це якість нашого життя, тому кожен споживач повинен обирати для себе лише найкраще, тоді недобросовісне виробництво щезне з ринку.

У 2022 році Всесвітній день якості відзначається 10 листопада

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

11 листопада актуально проводити різноманітні виставки з конкурентоспроможними продуктами, порівнювати та визначати якість кожного з них. Треба підвищувати зацікавленість суспільства до покупки та користування лише якісними товарами, які збережуть здоров’я людини та довкілля.

Споріднені свята: Всесвітній день товару, Всесвітній день моніторингу якості води

Прочитайте історію виникнення подій та дізнайтеся – які товари посідають перше та друге місце з продажів у світі, а також який відсоток людей споживають забруднену воду.

Позначки: