Всесвітній день боротьби з дитячою працею

Всесвітній день боротьби з дитячою працею

Щорічно 12 червня відзначається важлива подія – Всесвітній день боротьби з дитячою працею (Child Labor Day) або День дитячої праці. Ідея створення цього дня належить Міжнародній організації праці, котра висунула відповідну пропозицію у 1997 році. З 2002 року подія святкується під егідою Організації Об’єднаних Націй.

Схожі події:
🧸 День захисту дітей
🧸 Міжнародний день безпритульних дітей
Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Мета Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею

День боротьби з дитячою працею має за мету звернення уваги людства до цієї проблеми, сприяння поширенню ідеї безпечної трудової діяльності та викоріненню праці дітей.

Більш ніж 215 мільйонів неповнолітніх на планеті (від 5 до 14 років) працюють, близько половини з них працюють в жахливих умовах та на повній зайнятості, що становить велику загрозу для розвитку дитячого організму й чинить негативний вплив на майбутнє дитини.

Який вік вважається повнолітнім в Україні?

Нагадаємо, що неповнолітньою людина вважається до 18 років, підліток віком з 14 до 17 допускається до роботи на певних умовах, які визначаються законодавством України. В першу чергу, дитяча праця має відповідати фізичним можливостям дитини та не перешкоджати навчанню, звісно, заборонена праця дітей у нічний час.

  • Дітей до 14 років ні в якому разі не дозволяється експлуатувати для трудової діяльності.

Коли будемо відзначати Всесвітній день боротьби з дитячою працею?

РікДатаДень
202412 червняСереда
202512 червняЧетвер
202612 червняП’ятниця
202712 червняСубота
202812 червняПонеділок
Позначки:
Copy link