Всесвітній день без паперу

Всесвітній день без паперу

6 листопада відбувається щорічне свято – Всесвітній день без паперу. World No Paper Day був створений за ініціативи некомерційної організації “Асоціація з керування інформацією та зображеннями”. AIIM спочатку запровадила святкову дату на четвертий четвер листопада. Але нещодавно було встановлено фіксований День без паперу – 6 листопада. 

Організатори рекомендують населенню та підприємствам країн відмовитися від використання паперу хоча б на одну добу. Члени Асоціації переймаються тим, що людство неекономно витрачає цей ресурс на роботі та для особистих цілей. Метою святкування є пропаганда скорочення витрат паперу у всьому світі.

  • Згідно з науковими дослідженнями, в середньому один офісний працівник витрачає близько 40 аркушів на день. Це нераціонально та неекономно. Майже половина паперового об’єму витрачається марно, адже більшість бізнес-процесів переведено в електронний формат.

Асоціація AIIM закликає світове суспільство звернути увагу на наявну проблему та взяти участь у святкових заходах, щоб побачити переваги безпаперового офісу.

Споріднені свята: День працівників целюлозно-паперової промисловості та День туалетного паперу

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Позначки: