Ще один День народження Кока-коли

Ще один День народження Кока-коли

8 травня святкується ще один День народження Кока-Коли. Цього дня бухгалтер Френк Робінсон вигадав назву напою, виготовленого фармацевтом Джоном Пембертоном. Також чоловік володів навичками каліграфії, що допомогло йому у написанні назви. Френк зробив фігурними літерами напис «Coca-Cola», який і став логотипом напою. Таким він залишається по сьогоднішній день. Офіційна реєстрація товарного знаку «Coca-Cola» відбулась у США у 1893 році.

Історія напою

Одного дня фармацевт Джон Пембертон вирішив приготувати ліки від головного болю. Він зробив відвар із листя коки, кофеїну та цукру. В результаті варіння вийшов доволі смачний стимулятор, який він вирішив продавати в аптеках. Створений Джоном сироп дуже стрімко став популярним і фармацевт замислився про його вдосконалення шляхом додавання газованої води. Свій новий напій він став називати «Кока-Кола»

Споріднена подія:
🥤 День народження Кока-коли

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

З дня офіційної реєстрації товарного знаку напій з аптечних полиць перекочував до магазинів. Сьогодні «Кока-Кола» є найпродаванішим продуктом у світі. Кожного дня реалізується більш ніж 1 млрд пляшок цього напою. Попит на «Coca-Cola» не падає, не зважаючи на те, що лікарі і дієтологи не схвалюють її вживання. 

Позначки:
Copy link