День визволення Сєвєродонецька від незаконних збройних формувань

День визволення Сєвєродонецька від незаконних збройних формувань

22 липня в Україні відзначають день визволення Сєвєродонецька від проросійських сепаратистів. Цей день для України та багатьох жителів міста Сєвєродонецьк є справжнім історичним і знаковим моментом.

Сєвєродонецьк, як і багато населених пунктів сходу України, був захоплений підготовленими, організованими і керованими з Кремля незаконними терористичними формуваннями. 22 липня 2014 року Сєвєродонецьк був звільнений і над Сєвєродонецьком замайорів довгоочікуваний синьо-жовтий прапор України.

Схожі події:
✔️ День звільнення міста Краматорська від проросійських терористів
✔️ День звільнення міста Слов’янська від проросійських терористів
✔️ День визволення Маріуполя від російських окупантів

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

У квітні 2014 року на території Донецької та Луганської областей почалося протистояння Збройних Сил України, підрозділів Служби безпеки України і Міністерства внутрішніх справ України проти організованих антиурядових проросійських незаконних збройних формувань, які не визнавали результатів Революції Гідності, Євромайдану і хотіли повторити на території Донецької і Луганської областей так званий «Кримський сценарій», тобто незаконне і протиправне включення територій цих областей до складу російської федерації.

Україна вже майже десять років бореться з ворогом не лише за свої території, а за свою свободу та євжиття. Підтримуйте Сили Оборони України щодня! Разом до перемоги!

Позначки:
Copy link