День троянд

Всесвітній день троянд

22 вересня в усьому світі відзначається Всесвітній день троянд (World Rose Day) – ця подія присвячена не квітам, а пацієнтам з раковими захворюваннями.

Схожі події:
🎗 Міжнародний день людей, які подолали рак
🎗 Всесвітній день боротьби з раковими захворюваннями
🎗 Всесвітній день нарциса

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія Всесвітнього дня троянд

Цей пам’ятний день започатковано на пам’ять Мелінди Роуз, якій у 12 років було поставлено діагноз – пухлина Аскіна. Цей рідкісний вид раку визнається невиліковним – пацієнт вмирає за лічені тижні.

Після того, як дівчина почула свій діагноз, вона не тільки прожила ще півроку, але й підтримала інших хворих, наповнивши останні дні їхнього життя радістю. Ця мужня дівчинка відправляла листи та вірші на електрону пошту людям, які вже втратили надію й опустили руки. У своїх листах Мелінда закликала їх до кінця боротися з хворобою, не втрачати оптимізму та любові до життя.

Як проводять цей день?

Тепер кожного року у цей день люди, котрі бажають підтримати хворих на рак, відправляють їм букети троянд. Також у деяких містах організовуються інформаційні кампанії, за допомогою яких лікарі та волонтери розповідають про способи запобігання онкологічним захворюванням та ефективні міри боротьби з ними.

Позначки:
Copy link