День педіатра

День педіатра

Професійне свято дитячих лікарів відзначають 20 листопада – День педіатра.

Схожі події:
🩺 День неонатолога
🩺 Міжнародний день педіатрії
🩺 Всесвітній день сімейного лікаря
Почитайте історію виникнення події та дізнайтеся які переваги має лікування в сімейного лікаря та до кого звертатися пацієнту, якщо його сімейний лікар перебуває у відпустці або на лікарняному.

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія заснування Дня педіатра

День педіатра святкується на міжнародному рівні за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН. У заходах та акціях беруть участь багато країн світу, адже здоров’я дітей стосується кожної людини. 20 листопада оголосили Днем педіатрів та Днем дитини, оскільки у 1959 році в цей день було прийнято «Декларацію прав дитини», а в 1989 році – «Конвенцію прав дитини».

Педіатрія – окрема галузь медичної науки

Педіатрія є окремою галуззю медичної науки. Головне завдання цієї дисципліни та педіатричної діяльності полягає у збереженні здоров’я дітей. Лікарі-педіатри консультують батьків з приводу того, як зростити дитину здоровою, повною життєвих сил, стійкою до різних захворювань. Розвиток педіатричної науки дозволив скоротити процент дитячих хвороб та зменшити кількість смертельних випадків від особливо небезпечних для життя захворювань. Визначну роль в цьому грають щеплення та профілактичні засоби, що здійснюються під професійним контролем й наглядом педіатрів.

Листівки до Дня педіатрії

Позначки:
Copy link