Всесвітній день рибальства

Всесвітній день рибальства

Всесвітній день рибальства (World Fisheries Day) проводять щороку 21 листопада. У святкових заходах беруть участь риболовні співтовариства, асоціації та спілки, ця свято промислового рибальства. Для людства прибережне та внутрішнє рибальство має важливе значення як одне з багатих джерел продовольства. Водойми, річки, озера та океани дають людині рибу у величезних об’ємах. У галузі рибальства зайняті мільйони людей по всьому світу – місцеві рибалки, переробники, торговці рибою та широким спектром водних продуктів.

Інші події присвячені рибальству:

🎣 Міжнародний день рибальства
🎣 День любителів риболовлі
🎣 День рибалки в Україні

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

WorldFish

Компанія WorldFish є міжнародною некомерційною дослідницькою організацією. Її діяльність спрямована на боротьбу з бідністю та голодом, впровадження розвиненої аквакультури у країнах, де рибальство є основним джерелом існування населення. Організація є членом CGIAR – найбільшого у світі партнера з досліджень та інновацій, що впроваджують з метою досягнення продовольчої безпеки всіх країн.

Мета заснування Всесвітнього дня рибальства

Риба становить важливу частину раціону харчування людей. Але безконтрольний вилов призводить до знищення популяцій та погіршення екології морських та океанських вод. Тож Всесвітній день рибальства – це можливість донести людству інформацію про наявні проблеми та закликати берегти рибні запаси.

Позначки:
Copy link