Міжнародний день людей, які пережили самогубство близької людини

Міжнародний день людей, які пережили самогубство близької людини

Кожного року у суботу перед Днем Подяки західний світ відзначає Міжнародний день людей, які пережили самогубство близької людини. Цей день також називають International Day for People Impacted by Suicide Loss – ISOSLD. 

У 2022 році Міжнародний день людей, які пережили самогубство близької людини відзначається 19 листопада

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

За інформацією Американського фонду запобігання самогубствам, пам’ятний день було запроваджено у 1999 році за ініціативи сенатора США Гаррі Ріда, який сам постраждав від втрати близької людини через суїцид. Політичний діяч представив резолюцію про відзначення суботи перед Днем Подяки як «Національного дня людей, що пережили самогубство близької людини». Конгрес Штатів підтримав ініціативу та офіційно оголосив пам’ятну дату, щоб громадяни могли збиратися разом задля душевного зцілення та підтримки.

  • За даними організації ВООЗ, щороку від самогубства гунуть понад 800 000 людей.

Це несе страшний біль утрати близьким та рідним і є трагічною проблемою сучасного суспільства. Тому була встановлено дату, відповідного дня щоб розповісти населенню планети про прикру статистику самогубств та провести заходи щодо підтримки людей, які постраждали від суїциду близької людини.

Ще одна важлива подія — Міжнародний день боротьби з депресією
Почитайте історію події та дізнайтеся хто найбільше схильний до депресії (чоловіки чи жінки?), а також запрошуємо прочитати нашу статтю 7 способів впоратися зі стресом.

Позначки: