День «Обійміть свого начальника»

День «Обійміть свого начальника»

9 вересня День «Обійміть свого начальника» (National Hug Your Boss Day) або Національний день “Обійми свого боса” відзначають у Великобританії та США. Це щорічне свято, яке відзначає зв’язок між працівниками та їхніми керівниками. Цей день присвячений вшануванню ролі менеджерів і роботодавців у нашому професійному житті та сприянню позитивним стосункам на робочому місці.

Походження та історія свята

Національний день “Обійми свого начальника” був започаткований сайтом TipTopJob.com у 2008 році. Основною метою цього дня було сприяння покращенню стосунків на робочому місці. Вважалося, що якщо працівники будуть раді обіймати своїх босів, вони зможуть більше насолоджуватися своєю роботою, що призведе до підвищення продуктивності, морального духу та мотивації. Цей день слугує нагадуванням про те, що позитивні робочі стосунки можуть зробити роботу приємнішою, сприяючи збільшенню інновацій та креативності.

Робота, як вид діяльності, має глибоке коріння в людській цивілізації. З перших днів, коли праця була спрямована на задоволення базових потреб, таких як їжа і житло, до створення аграрних суспільств і концепції власності на землю, праця завжди була центральним елементом людського існування. З часом, з початком промислової революції, характер праці та робочих місць зазнав значних змін. Сьогодні, з появою віддалених та гібридних моделей роботи, динаміка робочого місця продовжує розвиватися. Робоче місце та соціальні зв’язки на роботі забезпечують не лише первинну ланку потреб людини, а визначають емоційне задоволення, рівень щасливості особистості.

Схожі події: 
✔️ День «Обійміть своїх дітей»
✔️ День керівника (День Шефа або боса)
✔️ День надзвичайних відзнак трудового колективу
✔️ День подяки співробітникам

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Як відзначити День «Обійміть свого начальника»

  • Найпростіший спосіб відзначити цей день – обійняти свого боса. Однак, щоб уникнути незручних ситуацій, завжди отримуйте дозвіл на це, перш ніж робити це. Зазвичай найбільш доречними є обійми збоку, уникайте міцних й пристрастних обіймів:)
  • Подумайте про те, щоб подарувати своєму босу знак вдячності. Це може бути листівка з подякою від команди, лист подяки або іменна чашка.
  • Організуйте колективну прогулянку або вечірку. Це може бути спільний обід, вечеря в ресторані або якісь ігри після роботи.

День “Обійми свого боса” – це більше, ніж просто обійми. Це про побудову міцних робочих стосунків. Хороший бос може мати значний позитивний вплив на робоче життя людини. Начальники часто підтримують своїх працівників, прикривають їх, коли це необхідно, і визнають їхні зусилля, можуть надихати та мотивувати, спонукати до розвитку, бути наставником і підтримко у важкі періоди. Цей день дає можливість працівникам відповісти взаємністю на цю вдячність і зміцнити зв’язок зі своїми керівниками.

День «Обійміть свого начальника» – це унікальне свято, яке підкреслює важливість здорових стосунків на робочому місці. Хоча обійми – це простий жест, він символізує повагу, вдячність і товариськість, довіру і підтримку. Відзначаючи цей день, працівники та роботодавці нагадують про цінність взаємної поваги та розуміння на робочому місці.

Позначки:
Copy link