День Незалежності Республіки Кабо-Верде

День Незалежності Республіки Кабо-Верде

5 липня відзначається День Незалежності Республіки Кабо-Верде. Ця маленька країна, розташована на мальовничих островах Зеленого Мису, більше 500 років знаходилася під жорстокою владою Португалії. І тільки у 1975 була офіційно визнана незалежною. 

Схожі події: День Незалежності Республіки Гаїті та День Незалежності Барбадосу

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Вперше португальці висадилися на островах архіпелагу біля берегів Африки у 1446 році, одразу перетворивши ці землі на рабовласницький форпост. Колонізатори безжалісно використовували місцеве населення на бавовняних плантаціях.

До 1951 року країна навіть не мала офіційного статусу заморських територій та продовжувала залишатися португальською колонією. 

Після приєднання у 1961 році Кабо-Верде до складу Єдиного Фронту звільнення в країні почалися збройні повстання проти португальської влади. І тільки у 1975 році вона отримала статус незалежної держави. 

  • Щорічно на День незалежності країни у мешканців Кабо-Верде існує традиція організовувати грандіозний гала-концерт. Протягом 12 місяців вони обирають громадян, що зробили значний внесок в розвиток різних сфер життя республіки та світу, та урочисто їх нагороджують.
Позначки:
Copy link