День народження складної парасольки

День народження складної парасольки

До низки святкових весняних подій належить День народження складаної парасольки, який святкують 4 травня. Кожна людина користується цим корисним аксесуаром, що захищає від дощу. Спочатку парасольку використовували для захисту від сонячних променів у спекотну погоду.

Схожі події:
🌂 День народження грамофону
🌂 День народження електричного пилососа
🌂 День народження поштової скриньки

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Перша складана конструкція виникла 4 травня 1969 року. Але в історичних документах є згадки про парасольки ще у XI столітті до нашої ери. Виріб майже одночасно з’явився у Китаї, Індії та на Тибеті, а пізніше ним стали користуватися у Давньому Римі та Греції. На той час парасолька являла собою громіздку конструкцію, що важила близько 5 кг та мала 1,5 м у висоту. У той час модель не піддавалася складанню.

За час свого існування виріб використовували не тільки для захисту від дощу. У парасолі зберігали цінні речі, гроші, письмові приналежності. А тростина за необхідності навіть служила засобом самооборони.

Основні урочисті заходи зі святкування Дня народження парасольки складаної конструкції відбуваються в колах дизайнерів. Святкування перетворюються на феєричні шоу, у яких використовують сотні та тисячі яскравих багатокольорових куполів.

Цікавий спосіб святкування події у 2011 році запровадили у Португалії. Жителі країни почали у цей день розвішувати парасолі різних кольорів та форм над вулицями міста. Повітряна інсталяція «небо із парасольок» сподобалася людям в інших країнах і тепер дивовижне видовище можна спостерігати 4 травня у різних містах світу.

Позначки:
Copy link