День коштовностей

День коштовностей

День коштовностей (Jewel Day) щорічно відзначається 13 березня. Люди святкують цю подію купівлею дорогоцінних прикрас та каменів. Американські ювеліри пропонують відвідувачам салонів широкий вибір коштовностей, у тому числі надають можливість придбати прикраси на замовлення. Цей день – відмінний привід відремонтувати та очистити свої ювелірні вироби від тьмяності.

Схожа подія:
💍 Всесвітній день ювеліра
💍 Міжнародний день тіари

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія свята достеменно не відома, адже коштовності люди носили із задоволенням з дня створення першої прикраси. Часто за допомогою прикрас знать підкреслювала свій високий статус. Наразі ж дорогоцінності є елементом, що може доповнити образ сучасної модниці.

Більшість поціновувачів ювелірних виробів визнає це свято національним у США. Хоча його походження не досліджене, деякі практикують трохи інше святкування – купівлю дорогоцінних каменів за певними місяцями: гранат у січні, аметист у лютому, аквамарин у березні тощо.

13 березня не тільки дарують прикраси, а ще й шанують ювелірних майстрів. Їхня робота – філігранна та творча, тому створення прикрас є процесом, що заслуговує на пошану.

Позначки:
Copy link