День флориста України

День флориста України

В Україні 31 березня відзначають День флориста. Ця професія з’явилася на ринку спеціальностей зовсім недавно і майже одразу була відзначена державними органами. Свято флориста відзначається на державному рівні. Початок його святкування припав на 2000 рік, коли українське Міністерство праці та соцполітики офіційно затвердило у класифікаторі професій спеціаліста з підбору квітів. Це сталося саме 31 березня.

Схожі події:
🌷 Міжнародний день квітки
🌷 День посадки квітів
🌷 День підсніжника

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Щоб стати кваліфікованим працівником флористичного салону, не вистачить одного бажання. Адже необхідно засвоїти певну навчальну програму, ознайомитися із методичними матеріалами та відповідати кваліфікаційним характеристикам як спеціаліст.

Нова спеціальність має власний код професії, який зареєстрований у державному реєстрі, – 7331. Також спеціалісти можуть досягти 2, 3, 4 та найвищого 5 розрядів, завдяки сумлінній праці. 2 та 3 рівень навичок не вимагає від працівників особливих умінь, а от 4 та 5 – це розряд справжніх професіоналів. Спеціалісти повинні постійно підвищувати рівень кваліфікації та брати участь у міжнародних змаганнях та виставках.

Позначки:
Share via
Copy link