День аргайла

День аргайла

День аргайла (Argyle Day) відзначають 8 січня щорічно. Це свято данини вічній моді. Це день, коли вшановують класичний візерунок аргайл. Відомий своїми діамантами та ромбами, аргайл має багату історію і залишається символом стильної, вишуканої моди. Цей день заохочує людей вдягати свій улюблений одяг в стилі аргайл, від шкарпеток до светрів, і відзначати цей культовий візерунок.

Походження аргайлу

 • Шотландське коріння
  Витоки аргайлу можна простежити до тартану клану Кемпбелл в Аргайлі, на заході Шотландії. Спочатку використовуваний у кілтах і пледах, візерунок аргайл був популяризований у вигляді візерункових шкарпеток, які носили шотландські горяни з 17-го століття.
 • Вплив герцога Віндзорського
  Візерунок набув широкої популярності у Британії та США після Першої світової війни завдяки герцогу Віндзорському. Затятий гравець у гольф, він використовував аргайл у своєму вбранні для гри в гольф, яке включало трикотажні футболки та довгі шкарпетки.

Еволюція моди в стилі аргайл

 • Від традиційного до модного
  Аргайл перетворився з традиційного шотландського вбрання на основний елемент сучасної моди. Його використовують у різних формах, включаючи легінси, кінезіологічну стрічку і навіть прикраси для тортів. Універсальність візерунка та його позачасова привабливість підтримують його в моді протягом століть.
 • Аргайл у спорті та за його межами
  Спочатку асоціюючись з гольфом, аргайл знайшов свій шлях у формі інших видів спорту, таких як велоспорт, керлінг і футбол. Це також популярний вибір для домашнього декору, він з’являється на шпалерах, ковдрах і подушках.

Святкування Дня Аргайла

 • Найпростіший спосіб відсвяткувати День Аргайла – одягнути одяг з візерунками в стилі аргайл. Незалежно від того, чи це традиційний светр, пара шкарпеток, чи більш креативний одяг, демонстрація аргайлу є основою вшанування цього дня.
 • В’язальниці можуть влаштовувати тематичні вечірки з рукоділля, а пекарі — прикрашати торти візерунками в стилі аргайл.
 • Поділіться своїми улюбленими візерунками в стилі аргайл в Інтернеті, використовуючи #ArgyleDay – це ще один чудовий спосіб долучитися до святкування.

Цікаві факти про Аргайл

 • “Аргайл” використовується як ім’я та прізвище в США.
 • Модний тренд 1950-х років. Довгі шкарпетки в стилі аргайл з шортами були модним трендом у 1950-х роках.
 • Символ бунтарства. У Шотландії аргайл став символом опозиції та бунту.
 • Алмазна шахта Аргайл. Відома своїм великим видобутком алмазів, алмазна шахта Аргайл є тезкою візерунка.

Візерунки Аргайл візуально стимулюють і додають яскравих фарб до будь-якого вбрання. Адаптивність візерунка робить його улюбленим серед дизайнерів для різних застосувань. Гнучкість візерунка відкриває безмежні творчі можливості в моді та домашньому декорі.

День аргайл – це більше, ніж просто святкування візерунка; це кивок у бік модної спадщини, яка витримала випробування часом. Від свого шотландського походження до сучасних адаптацій, аргайл продовжує залишатися символом стилю та вишуканості.

Схожі події:
🔸🔹 Всесвітній день вишивки
🔸🔹 День прядки
🔸🔹 Міжнародний день в’язання гачком

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Позначки:
Copy link