Принцип Авокадо

Принцип авокадо

Бути як авокадо: м’якими зовні, у взаємодії та спілкуванні з іншими, й твердими всередині, у своїх переконаннях, принципах, обраному шляху та моралі.

Чому нас навчає авокадо? Символічно, метафорично, природньо і наочно – давайте дізнаємось разом.

Сет Годін (підприємець та економіст) придумав Принцип Авокадо — це перелік правил-підказок як бути успішнішим і жити краще. Це цікавий метафоричний погляд, що може бути накладений на різні ситуації та речі. 

Принцип Авокадо:

  • думати заздалегідь про те, що може знадобитися

Вам не хочеться авокадо? Але коли справді захочеться, в магазині може не виявитися стиглих і досить м’яких фруктів. Тому варто заздалегідь купувати потрібне і тримати у себе невеликий запас.

  • мати терпіння

Припустимо ви хочете авокадо, але у вас тільки незрілий твердий і гіркуватий фрукт. Ви таки його швидко з’їли, але не отримали задоволення. Якби зачекали кілька днів авокадо було б у міру стиглим. Інколи варто було набратися терпіння, трохи почекати заради власної користі та задоволення.

  • планувати заздалегідь 

Спонтанні покупки — це ризик витратити більше коштів, ніж очікували, і придбати непотрібне. Якщо не планувати покупку авокадо, ви зіткнетеся відразу з двома ризиками (не знайти хороше і більше витрати коштів). 

  • заощаджувати свій час

Робіть розумні запаси задля економії часу. Якщо в магазині підходять фрукти — візьміть із запасом. Це не такі вже великі витрати, але економія часу.

  • бути добрим та ділитися з іншими

Якщо у вас багато авокадо, вони стиглі та смачні, то не забувайте ділитися ними з іншими. Зміцнюйте стосунки з людьми, робіть добрі справи. Все зроблене до вас обов’язково повернеться.

Читайте нашу статтю: Принцип мінімалізму

Принцип мінімалізму

Якщо говорити про символізм авокадо, то смачний і корисний плід може надихати нас лише на відповідну філософію життя. Хай авокадові підказки будуть орієнтиром, а авокадо – символом змін на краще!

Затишний куточок натхнення та мотивації на телеграм-каналі Артлайф

Схожі статті

Copy link