Всеукраїнський день дошкілля

Всеукраїнський день дошкілля

Всеукраїнський день дошкілля акцентує увагу на значущості дошкільного виховання, проблемах розвитку освітніх установ в Україні. Відзначають у четверту неділю вересня, вшановуючи вихователів, завідувачів, молодший персонал дитсадків. Згідно з указом від 13 квітня 2011 року №629 про розвиток дошкільних закладів свято набуло чинності на державному рівні.

У 2023 році Всеукраїнський день дошкілля припадає на 24 вересня.

Схожі події:
🏫 День директорів шкіл
🏫 День вчителя 2023 в Україні
🏫 Всесвітній день вчителя
🏫 Міжнародний день освіти

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Нове покоління – майбутнє країни

Програма розвитку покоління, що підростає, створює базовий фундамент, який служить надійною опорою протягом наступних років. Співробітники дитячих садків та аналогічних установ працюють, щоб закласти основу формування особистості, прищепити дітям любов до навколишнього світу, взаємоповагу. Професія вихователя потребує кваліфікованої підготовки й безмежного терпіння. 

  • Всього в Україні працює близько 150 тисяч дитсадків, ясел-садків та НВК, які займаються вихованням 1 млн 300 тис. малюків.

Як проводять Всеукраїнський день дошкілля?

За підтримки та фінансування державної влади у цей день проводять нагородження в номінаціях «Кращий працівник дошкільного навчального закладу», «Кращий дошкільний заклад». 

Позначки:
Copy link