Всесвітній день тапасу

Всесвітній день тапасу

Всесвітній день тапасу (World Tapas Day) відзначається щороку в третій четвер червня. Цей день присвячений популяризації іспанської кулінарної традиції тапас, тобто невеликих страв або закусок, які подають до напоїв. Тапас виник в Іспанії та з тих пір став популярним у всьому світі, пропонуючи спосіб поділитися їжею та поспілкуватися з іншими, насолоджуючись різними смаками та текстурами. У цей день люди святкують, пробуючи нові рецепти тапас або відвідуючи тапас-ресторани з друзями та родиною.

У 2024 році Всесвітній день тапасу відзначається 20 червня.
Схожі події:
✔️ День стійкої гастрономії
✔️ Міжнародний день суші
✔️ Міжнародний день хумусу

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Святкування Всесвітнього дня тапасу має на меті підвищити обізнаність про культурне значення тапасу і заохотити більше людей цінувати цю кулінарну традицію. У цей день багато іспанських ресторанів по всьому світу організовують спеціальні заходи або меню, щоб продемонструвати свої унікальні пропозиції тапас. Це також можливість для гурманів і кухарів проявити творчість, експериментуючи з новими інгредієнтами та смаками, залишаючись вірними традиційним технікам.

Всесвітній день тапасу — це цікавий спосіб для людей дослідити різноманітний і смачний світ іспанської кухні через одну з її найулюбленіших традицій.

Позначки:
Copy link