Всесвітній день дітей-сиріт війни

Всесвітній день дітей-сиріт війни

Всесвітній день дітей-сиріт війни (World Day for War Orphans), присвячений нелегкій долі дітей, що залишилися сиротами внаслідок військових дій, закріплений за датою 6 січня. На жаль, для України значення цього дня останнім часом зросло в рази, бо війна лишила сиротами велику кількість українських дітей. Проводиться він щорічно саме в цей день за ініціативою французької правозахисної організації SOS Enfants en Detresses. Цей день покликаний привернути увагу з боку широкої громадськості до нелегкої долі і до проблем дітей, що осиротіли з причини активних військових конфліктів.

Схожі події:
🥀 Всесвітній день сиріт
🥀 Всесвітній день сиріт СНІДу
🥀 День молитви за сиріт

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Статистика свідчить про те, що більше 150 мільйонів дітей у всьому світі втрачають через військові дії одного або обох батьків. 6 січня різні громадські організації влаштовують пам’ятні заходи, надають сиротам допомогу і медичну підтримку, якої вони так потребують.

Мета заснування Всесвітнього дня дітей-сиріт війни

Одним з найважливіших завдань цієї події є також допомога в усиновленні тих сиріт, які втратили свої сім’ї і були спрямовані в притулки і дитячі будинки. Щорічно з’являються нові благодійні фонди для захисту сиріт, у тому числі, і з причин бойових дій на планеті.

Позначки:
Copy link