Всесвітній день мистецтва

Всесвітній день мистецтва

15 квітня кожного року відзначається Всесвітній день мистецтва (World Art Day) – міжнародне свято мистецтва та творчості. Дата святкування обрана на честь дня народження славетного Леонарда да Вінчі, адже найяскравіший представник мистецтва Відродження народився саме цього дня у 1452 році. Подію започаткувала Організація Об’єднаних Націй у 2012 році.

Леонардо да Вінчі – відомий на всю планету італійський художник, який, до того ж, був вченим, музикантом та письменником. Митець чудово грав на лірі, першим пояснив, чому небо синє, вмів писати обома руками та можливо був вегетаріанцем. 

Метою Всесвітнього дня мистецтва є привернення уваги людей до важливості творчості й мистецтва у нашому житті, залучення до ознайомлення з творчим надбанням талановитих діячів.

Цей день є нагадуванням про важливість підтримки та просування мистецтва як засобу культурного збагачення та життєво важливого компонента суспільства та економіки. Незалежно від того, чи є ви професійним художником, аматором, чи лише здобуваєте мистецьку майстерність, чи просто людиною, яка цінує красу та креативність навколишнього світу, Всесвітній день мистецтва є чудовою можливістю відсвяткувати та вшанувати силу мистецтва в нашому житті.

До 15 квітня організовують різноманітні творчі заходи: виставки, концерти, поетичні вечори, театральні вистави, кіносеанси тощо.

Коли будемо відзначати Всесвітній день мистецтва?

РікДатаДень
202415 квітняПонеділок
202515 квітняВівторок
202615 квітняСереда
202715 квітняЧетвер
202815 квітняСубота

Перевірено та доповнено редакцією DAY TODAY

Позначки:
Copy link