Тиждень наук про Землю

Тиждень наук про Землю (Earth Science Week)- це щорічна подія, яка відзначає чудеса науки про Землю та підкреслює важливість розуміння та управління нашою планетою. Цей захід є не лише святом, але й освітньою ініціативою, яка має на меті залучити громадськість до величезного світу наук про Землю.

Тиждень наук про Землю був ініційований Американським інститутом наук про Землю (AGI). Основна мета цього заходу – сприяти розумінню громадськістю науки про Землю та життєво важливої ролі, яку вона відіграє в нашому повсякденному житті. Зазвичай його відзначають у другий повний тиждень жовтня кожного року. Захід підтримується і частково фінансується різними організаціями, зокрема, Геологічною службою США, Службою національних парків і НАСА.

Основними цілями Тижня наук про Землю є

  • Залучення учнів до вивчення наук про Землю.
  • Нагадування громадськості про те, що науки про Землю оточують нас.
  • Заохочення до дбайливого ставлення до Землі через розуміння й знання.
  • Мотивувати вчених-геонауковців ділитися своїми знаннями та ентузіазмом про Землю.

Тема 2023: Інновації в галузі геонаук для Землі та людей

Тема Тижня наук про Землю у 2023 році – “Інновації в галузі геонаук на благо Землі та людей”. Ця тема підкреслює інноваційні підходи в геонауках, які допомагають громадам будувати більш здорове, стале життя та вирішувати екологічні проблеми на глобальному рівні. Тема дає можливість кожному поглибити своє розуміння зростаючої ролі геонаук у суспільстві. Вона висвітлює як традиційні, так і новітні методи, що використовуються для розвитку стабільної інфраструктури, раціонального використання водних, мінеральних та енергетичних ресурсів, а також для захисту людей від природних небезпек.

Тиждень наук про Землю відіграє значну роль у підвищенні обізнаності про важливість наук про Землю в нашому повсякденному житті. Завдяки різноманітним подіям, заходам і ресурсам, він надає можливість людям різного віку взаємодіяти з навколишнім світом і дізнаватися більше про нього.

Схожі події
✔️ Міжнародний день геологічної схованки
✔️ Міжнародний день археології

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Позначки:
Copy link