Міжнародний день геологічної схованки

Міжнародний день геологічної схованки

Міжнародний день геологічної схованки або Міжнародний день таємниць Землі (International EarthCache Day) – це глобальна подія, присвячена таємницям Землі, спеціальним геологічним локаціям, які будь-хто може відвідати, щоб дізнатися більше про нашу планету. Ці унікальні місця пропонують поєднання пригод та освітнього процесу, дозволяючи учасникам досліджувати чудеса Землі, отримуючи при цьому цінні геологічні знання.

На відміну від традиційних схованок, EarthCaches не мають фізичних контейнерів. Натомість вони ведуть вас до унікальної геологічної особливості та розповідають про місцевість. Наприклад, яскраво-блакитні терасові басейни Памуккале в Туреччині створені карбонатним мінералом, що залишився після термального потоку джерельної води. Такі місця є прикладами захоплюючих геологічних явищ, які висвітлюють EarthCaches1.

Святкування та сувеніри

Міжнародний день геологічної схованки відзначається в першу неділю Тижня наук про Землю та в останню неділю Всесвітнього тижня космосу. У 2023 році подія відбудеться в суботу, 7 жовтня, та неділю, 8 жовтня. Геокешери заохочуються відвідати EarthCaches і виконати вимоги щодо реєстрації, щоб отримати офіційний сувенір. Крім того, всі непреміум-тайники EarthCaches будуть відкриті для всіх бажаючих протягом усіх вихідних у додатку Geocaching®1.

На згадку про цей день можна буде придбати різноманітну продукцію, зокрема нашивки, мітки для відстеження та геомонети. Частина коштів від продажу цих товарів йде на підтримку роботи Геологічного товариства Америки (GSA).

Взаємодія зі спільнотою EarthCache

Спільнота EarthCache жвава і активна, з різними платформами для ентузіастів, де вони можуть спілкуватися і ділитися своїм досвідом. Геокешингові форуми та офіційна сторінка EarthCache у Facebook – чудові місця для спілкування з іншими геокешерами. У Міжнародний день EarthCache учасникам пропонується розміщувати інформацію про свої пригоди на цих форумах або в соціальних мережах, використовуючи хештег #EarthCache.2

Міжнародний день геологічної схованки – це не просто дослідження геологічних чудес, це створення спільноти допитливих людей і сприяння глибшому розумінню нашої планети. Ця подія – це свято допитливості, свято природи та можливість вчитися, досліджувати та спілкуватися з природою.

У 2023 році Міжнародний день геологічної схованки відзначається 7-8 жовтня.
Схожі події

✔️ Міжнародний день гірських порід
✔️ Міжнародний день геокешинга

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

  1. https://www.geocaching.com/blog/2023/09/new-souvenir-international-earthcache-day-2023/ [] []
  2. https://www.geosociety.org/GSA/GSA/fieldexp/EarthCache/community.aspx []
Позначки:
Copy link