Міжнародний день невдах

Міжнародний день невдах

Міжнародний день невдах (International Day for Failure) святкують 13 жовтня.

Схожі події:
🤷🏻‍♀️ День чудесних диваків
🤷🏻‍♀️ Всесвітній день мрії
🤷🏻‍♀️ Всесвітній день бажань

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Мета Міжнародного дня невдах

Це день, коли люди думають про свої невдачі, діляться ними, але найголовніше – вчаться на них. Цей день був запропонований у Фінляндії в університеті Аалто (2010 рік).

Мета – навчити людей дивитися на невдачі як на спосіб навчання. І дійсно, за історію було багато випадків, коли невдачі призводили до того, що людина ставала успішною.

Найвідоміші “невдахи”

  • Харленд Сандерс – засновник KFC, пропонував свої послуги більш ніж тисячі ресторанів, і ніде не зміг влаштуватися. Врешті-решт, у 62 роки, він відкрив власне кафе, яке пізніше визнали в усьому світі.
  • Уолт Дісней отримав більше 300 відмов від фінансування. Студіям не подобалися його ідеї про мишу Мікі-Мауса, екранізація «Трьох поросят», його навіть звільнили з газети.
  • Стівен Кінг стільки разів отримував відмову у публікації рукопису «Керрі», що одного разу у відчаї навіть викинув примірник до смітника. 

Як відзначати цю подію?

Відсвяткувати День невдах можна, розповідаючи про них друзям або пишучи в інтернеті. Так можна показати людям, що не треба здаватися, та просто посміятися з безглуздої ситуації.

Позначки:
Copy link