Міжнародний день крику в момент розчарування

Міжнародний день крику в момент розчарування

У кожного з нас бувають моменти, коли життєві виклики стають надто непосильними, і бажання закричати від розчарування стає майже непереборним. Приєднуйтесь до Міжнародного дня крику в момент розчарування (International Moment of Frustration Scream Day) – дня, присвяченого тому, щоб випустити накопичені гнів та розчарування в колективному, катарсичному крику.

Походження дня

Міжнародний день крику в момент розчарування – це винахід американського подружжя Рут і Томаса Роя. Завдяки своєму веб-сайту wellcat.com дует створив загалом 85 захищених товарними знаками свят з початку 2000-х років. Їх пристрасть до створення унікальних свят бере свій початок у 1980-х роках, коли Том Рой почав створювати власні свята під час своєї роботи радіоведучим і журналістом. Міжнародний день криків розчарування був започаткований приблизно у 1989 або 1990 році, про що свідчать статті у Washington Post та LA Times.

Чому саме 12 жовтня?

Хоча багато свят, створених Роями, не мають конкретної причини для обраної дати, Міжнародний день крику розчарування є винятком. Том Рой обрав 12 жовтня тому, що це також день народження однієї з його дорослих доньок, Джилл. Однак основна увага в цей день приділяється катарсичному вивільненню розчарування, а не святкуванню дня народження Джилл.

Як святкувати?

12 жовтня люди по всьому світу заохочуються випустити своє розчарування, закричавши на 30 секунд о 12:00 за світовим часом. Ідея полягає в тому, що після такого колективного вивільнення учасники почуватимуться набагато краще. Незалежно від того, де ви знаходитесь, у якій саме країні, цей день нагадує про те, що випускати свої розчарування та гнів у здоровий спосіб – це нормально.

Читайте нашу статтю: Обережно: гнів!

Обережно - гнів!

Альтернативні способи вираження почуттів

У той час як Міжнародний день крику в момент розчарування заохочує до голосового вивільнення почуттів, важливо згадати альтернативні способи боротьби з накопиченими важкими почуттями. Це можуть бути:

  • будь-яка фізична активність (спорт, прогулянки, танці, прибирання, робота в саду чи городі, активні ігри)
  • будь-яка творчість (арттерапія, спів, рукоділля)
  • вербалізація почуттів (бесіди, ідентифікація почуттів словами, написання листів та ведення щоденника)
  • звернення до психолога чи психотерапевта.

В цьому процесі вагоме значення мають розуміння, терпіння, лояльність та підтримка близьких людей. Міцні стосунки та підтримка родичів і друзів допоможуть ефективно керувати почуттями розчарування й гніву та пом’якшувати їх проживання.

Отже, головна мета цієї події – це привернення уваги до необхідності висловлення своїх почуттів, навчання способам їх вираження. Пригнічення вираження та приховування своїх складних почуттів може бути шкідливим для здоров’я людини та руйнувати стосунки. Поганих почуттів не буває, не можна соромитися своїх почуттів та нехтувати ними. Усі наші почуття мають бути почуті, усвідомлені та висловлені у максимально безпечний спосіб – це запорука ментального й фізичного здоров’я особистості.

Життя сповнене моментів розчарування, спонукання до гніву, але дуже важливо знайти здоровий вихід для цих почуттів. Незалежно від того, чи вирішите ви кричати, шукати розуміння або покластися на надійного партнера, пам’ятайте, що ви не самотні у своїх почуттях. Міжнародний день крику в момент розчарування просто ще раз нагадує нам про те, що висловлювати свої почуття – це нормально і важливо для кожного, що існують різні способи зробити це безпечно для себе та оточуючих.

Схожі події
✔️ Всесвітній день ментального здоров’я
✔️ День холістичної терапії

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Читайте нашу статтю: Не допомагайте ворогу!

Не допомагайте ворогу!
Позначки:
Copy link