Міжнародний день кантрі-музики

Міжнародний день кантрі-музики

17 вересня в світі святкують День кантрі-музики. Цей стиль починає свою історію з 1920-х років. Завдяки мігрантам з Європи, що потрапили до Америки, весь світ почув життєві пісні в поєднанні з простими музичними інструментами, такими як гітара, гармоніка, банджо та скрипка.

Схожі події:
🪕 День музики в стилі кантрі
🪕 Міжнародний день джазу
🪕 Міжнародний день блюзу

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія розвитку музики в стилі кантрі

Тексти пісень розкривають звичайні людські проблеми – кохання, діти, фінанси, розваги, праця тощо. Музика подібна до стилю рок-н-рол чи до ритму вальсу. Іноді також нагадує ліричну баладу.

Засновником кантрі вважають американського співака Генка Вільямса, який народився в 1923 році, 17 вересня. Його прозвали «королем кантрі-музики». Вільямса вважають одним із найвпливовіших та найкращих виконавців цього стилю. За своє коротке життя (помер в 29 років) він випустив 35 платівок та став прикладом для інших музикантів.

Як провести цей день?

Сьогодні тисячі людей збираються разом, щоб відсвяткувати одне з найпопулярніших музичних свят. Підбираючи відповідний стиль, справжні прихильники кантрі одягають джинсовий одяг в поєднанні з клітчастою сорочкою. Ковбойські чоботи та капелюх – головні аксесуари, що підкреслюють завершений образ.

Позначки:
Copy link