Міжнародний день боротьби з анорексією

16 листопада у світі відбувається Міжнародний день боротьби з анорексією.

Що таке анорексія?

Ця дата була запропонована до щорічного святкування з 2005 року. Анорексія – серйозне захворювання, на яке все частіше хворіють неповнолітні дівчата через виснажливі дієти та голодування. Хоча молодий організм потребує їжі, але при цьому симптомі у людини немає апетиту. Цей синдром супроводжується небезпечним порушенням функції метаболізму, хворобами системи травлення та інфекціями. Проблема є дуже гострою для суспільства: багато людей критикують нав’язувані модою неприродні стандарти краси, через що жінки позбавляють себе їжі, а потім хворіють.

Читайте нашу статтю: Мистецтво самоприйняття

Мистецтво самоприйняття

Схожа подія:
💞 Міжнародний день проти дієти
💞 Міжнародний день турботи про себе
💞 Міжнародний день здоров’я душі та тіла
Прочитайте історію виникнення події та дізнайтеся, чому дієта не є ідеальним рішенням для того, щоб позбутися зайвої ваги.

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Міжнародний день боротьби з анорексією в історії

Ще у 1992 році День без дієт (друга назва свята) відбувся у Великобританії. Дату боротьби проти анорексії стали відзначати у різних країнах світу – у США, Канаді, Новій Зеландії, Австралії, Данії, Бразилії, Індії. З 1998 року різні організації міжнародного рівня почали виступати з ініціативою запровадження офіційного дня, щоб привернути увагу до проблеми. Так, у 2006 році після модного показу від серцевого нападу через нервову анорексію померла уругвайська фотомодель Луісель Рамос. В тому ж році померла 22-річна модель Ана Кароліна Рестон від печінкової недостатності, також викликаною анорексією. Проблема дуже серйозна, потребує рішення на світовому рівні – донести до людей небезпеку надмірних дієт та голодувань та запобігти хворобі.

Читайте нашу статтю: Складові турботи про себе

Складові турботи про себе
Позначки:
Copy link