День поінформованості про ревматоїдний артрит

День поінформованості про ревматоїдний артрит

День поінформованості про ревматоїдний артрит заснований у 2013 році та відзначається у всьому світі щороку 2 лютого. Ініціатором започаткування події виступила міжнародна організація, яка займається покращенням якості життя людей з ревматоїдними захворюваннями.

Мета заснування Дня поінформованості про ревматоїдний артрит

Захід запроваджено з метою підвищення поінформованості світової спільноти про підступну недугу, яку краще діагностувати на ранніх стадіях, щоб запобігти її ускладненням та знайти ефективний спосіб полегшення її перебігу.

Ревматоїдний артрит

Запальний процес невиліковного захворювання вражає сполучні тканини організму, що призводить до руйнування суглобів та пошкодження внутрішніх органів. З часом у хворих спостерігається обмеження в рухах, що у більшості випадків призводить до втрати працездатності.

  • У світі ревматоїдним артритом страждає понад 20 млн осіб різних вікових категорій, та найчастіше недуга вражає 30-50-річних людей.

Причини виникнення

Причинами виникнення важкого захворювання можуть стати дефект імунної системи, інфекції, стреси, фізичне навантаження та шкідливі звички.

Лікування

Своєчасне діагностування недуги та застосування ефективних методів лікування гальмує її прогресування та знижує ризик розвитку ускладнень, що забезпечує людині нормальну життєдіяльність.

Позначки:
Copy link