День невідкладної медичної допомоги

День екстреної медичної допомоги

День невідкладної медичної допомоги (Emergency Medicine Day)— це щорічна подія, яка відзначається 27 травня, щоб відзначити життєво важливу роль лікарів невідкладної медичної допомоги, медсестер, фельдшерів, реаніматологів та інших медичних працівників, які невтомно працюють, щоб надати невідкладну та життєво необхідну допомогу в критичних ситуаціях.

27 травня – це день, коли в Європі бере свій початок екстрена медицина. У цей день у Лондоні був підписаний акт Європейського товариства екстреної медицини, з метою побудувати модель системи, щоб надати кожному громадянину Європи професійну, компетентну і, перш за все, своєчасну реакцію на будь-який гострий стан, що загрожує життю чи здоров’ю. 

Мета Дня екстреної медичної допомоги – об’єднати людей та уряди для роздумів і розмов про екстрену медицину та невідкладну медичну допомогу.

Схожі події:
✔️ День працівників швидкої допомоги
✔️ Всесвітній день надання першої медичної допомоги

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Основна місія Emergency Medicine Day – досягти вищого рівня компетентності в усьому світі. Компетенція також означає доступ – мова йде про надання людям у віддалених і слаборозвинутих районах доступу до екстреної медичної допомоги.

Інформаційна платформа цієї події – сайт emergencymedicine-day.org

Організатори події закликають просити та вимагати змін у сфері екстренної медицини заради змін на краще та доступності. 

Цей день служить платформою для підвищення обізнаності про важливість екстреної медицини та проблеми, з якими стикаються ці герої охорони здоров’я на передовій невідкладної допомоги. Це можливість висловити вдячність за їх непохитну самовідданість, досвід і співчуття у порятунку життів.

Коли будемо відзначати День екстреної медичної допомоги?

РікДатаДень
202427 травняПонеділок
202527 травняВівторок
202627 травняСереда
202727 травняЧетвер
202827 травняСубота
Copy link