День народження "памперсів"

День народження “памперсів”

27 квітня 1965 року в США компанія Procter & Gamble отримала патент на одноразові підгузки. Саме цей день вважається Днем народження «памперсів».

Споріднена подія:
👶🏻 Всесвітній день молоковідсмоктувача

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Винайшов таку потрібну річ співробітник компанії Віктор Міллз, який займався технологією виробництва мила. На той час він був дідусем трьох онуків. Тому питання створення одноразової пелюшки для нього було актуальним.

Перші пластикові трусики зі складчастою прокладкою, яка здатна поглинати рідину, випробували онуки Міллза. Винахід їхнього дідуся виявився перспективним.

Та перший масовий випуск був невдалим. Влітку при високій температурі повітря у дітей, яким одягали памперси з пластику, з’явилося подразнення шкіри. Тому тогочасні батьки відреагували на такий винахід шквалом негативних відгуків.

Але розробники на цьому не зупинились. У березні 1959 р. цупкий пластик був замінений на більш м’який матеріал, який «дихав» та краще вбирав вологу. Тому більшість сімей визнала експеримент успішним.

З Днем народження, котику! |Вітальна листівка - Листівки з днем народження - Чоловікам ДН

Вітайте друзів та рідних веселими картинками з днем народження. ❤️

Схвальні відгуки батьків спонукали керівництво компанії створити потужності для широкого виробництва одноразових підгузків, як з часом поступили в продаж.

Позначки:
Copy link