Всесвітній день тапіра

Всесвітній день тапіра

Кожного року 27 квітня відзначається Міжнародний день тапіра. Травоїдний ссавець дещо нагадує свиню з коротким дуже рухливим хоботом.

Схожі події:
🦡 День сумчастого мурахоїда (День намбата)
🐨 Міжнародний день лінивця
🐆 Міжнародний день гепарду

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Ці тварини живуть в лісах Азії та Південної Америки. Але тапіри настільки маловідомі, що навіть в цих регіонах багато хто сприймає їх за інший вид.

Та головною проблемою є те, що полювання на тапірів та вирубка лісів, в яких вони мешкають, критично зменшило їх популяцію. На даний час всім п’ятьом видам цих тварин загрожує зникнення.

Вимирання тапірів може призвести до глобальних порушень в екосистемі. Вони переносять насіння з’їдених рослин на велику відстань, що сприяє підвищенню рослинного розмаїття в місцях їх проживання.

Вперше святкування Дня тапіра відбулося у 2008 р. Основним завданням було проголошено  підвищити обізнаність та привернути увагу людства до проблеми захисту тварин, які невдовзі можуть зникнути назавжди. Створено організації, які займаються захистом та розповсюдженням інформації про тапірів. На спеціальному сайті tapirday.org, який був створений в честь Дня тапіра, можна дізнатися більше про істот тваринного світу, яким загрожує вимирання.

Позначки:
Copy link