День народження Джульєтти

День народження Джульєтти

День народження Джульєтти – 16 вересня 1284 року в місті Верона (Італія) народилась Джульєтта Капулетты. Так, це та сама 13-річна дівчина, яка покінчила життя самогубством після смерті свого коханого.

Цікаві події:
👩🏻‍🦰 День проголошення Італійської Республіки
👩🏻‍🦰 День Незалежності держави-міста Ватикан
👩🏻‍🦰 Міжнародний день піци

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Як відзначають цей день?

Кожного року в місті організовують грандіозні спектаклі та карнавали на честь дня народження Джульєтти. У кожного є можливість вдягнути театральний костюм, а місцеві органи влади організовують постанови п’єси Шекспіра.

Мільйони туристів з різних куточків світу приїздять до Верони, аби власними очима побачити дім, в якому мешкала героїня. Поруч з балконом, де Ромео освідчувався Джульєтті у коханні, розташована пам’ятна статуя з бронзи. Кожен може зробити фото на пам’ять або загадати бажання, яке обов’язково здійсниться.

Клуб Джульєтти

В 1972 р. був заснований клуб Джульєтти. Завдяки Джуліо Тамассі будь-хто може надіслати листа, щоб поспілкуватися з героїнею. Також у клуба є електронна пошта. Співробітниці клубу не залишають без уваги жодного відправника. Кожен рік приблизно 5000 адресатів отримують відповідь на свій лист.

Позначки:
Copy link