День міста Львів

День міста Львів

Львів – одне із найстаріших та найкрасивіших українських міст. День міста Львів припадає на першу суботу травня.

У 2022 році День міста Львів припадає на 7 травня

Схожі події:
🇺🇦 День міста Київ
🇺🇦 День міста Чернігів
🇺🇦 День міста Запоріжжя

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Неможливо визначити, чому саме ця дата є Днем міста Львів. Вперше місто згадується у літописах ще в 1256 році. Проте чіткої дати його заснування Данилом Галицьким, якому у центрі міста розташований пам’ятник, в історичних документах немає.

День міста Лева відмічається вже впродовж кількох десятків років. За цей час львів’яни розробили цікаву святкову програму. Особливої уваги заслуговують театралізовані вистави, які проводяться просто неба за участю професійних акторів.

Грандіозне дійство неодмінно включає святкову ходу старовинними вулицями, у якій беруть участь сотні святково вбраних місцевих жителів, а також представники творчих колективів Львова та інших міст. Серед них – лицарі у латах, оркестри, актори на цибах, танцювальні ансамблі.


На період святкування у центральних частинах міста будуються святкові сцени. А саме на проспекті Свободи, у різноманітних парках, яких у місті Львів чимало. Проте найбільш яскравою є сцена, що розташовується на центральній площі Ринок. Також у місті проходят різноманітні фестивалі. Наприклад, ретро фестиваль, а ще «Флюгери Львова», де лунає музика джазових виконавців.


Також програма включає численні забави, до участі у яких ведучі запрошують місцевих жителів та гостей міста. Участь у конкурсах та вікторинах дає можливість здобути різноманітні призи. Свято міста Львова неможливо собі уявити без численних фестивалів, серед яких особливо відзначається фестиваль крафтового пива.

Рекомендовано
22 квітня уся світова спільнота відзначає Міжнародний день Матері-Землі.