День ходіння на ходулях

День ходіння на ходулях

День ходіння на ходулях (Walk on Stilts Day) відзначають 27 липня. Це день, присвячений стародавньому і захоплюючому мистецтву ходьби на ходулях. Цей день заохочує кожного перевірити свою рівновагу та координацію, спробувавши це веселе і складне заняття. Ходіння на ходулях – це не просто цирковий номер або парадне видовище, воно має багату історію і використовувалася з практичною метою в різних культурах по всьому світу.

Історія ходіння на ходулях

Ходьба на ходулях бере свій початок у 6 столітті до нашої ери в Стародавній Греції, де ходулі використовували для пересування та в сільськогосподарських цілях. Однак значної популярності ходьба на ходулях набула у 19 столітті у французькому регіоні Ланди. Мешканці цього болотистого регіону використовували ходулі, щоб пересуватися вологою місцевістю та виконувати свої щоденні завдання на свіжому повітрі. Кажуть, що вони виконували всі свої повсякденні справи на ходулях, від роботи в полі до відвідування сусідів.

Ходіння на ходулях також було частиною різних культурних традицій. Наприклад, у Намюрі, Бельгія, люди використовували ходулі для практичних цілей, в тому числі для роботи в болотистій місцевості і навіть для лицарських турнірів. Однак у 1411 році граф Намюра заборонив використовувати ходулі та битися на них.

Сьогодні також ходулі використовуються в різних сферах життя. Артисти використовують ходулі на ярмарках, парадах, фестивалях і вечірках з комічною та розважальною метою. Ходьба і танці на ходулях – звичне видовище на місцевих фестивалях в Ангіано (Іспанія), Девентері (Нідерланди) і Намюрі (Бельгія). Фруктові фермери в Каліфорнії використовують алюмінієві ходулі для обрізки і збору врожаю персикових, сливових і абрикосових дерев. Їх також використовують для миття великих вікон, ремонту дахів, гіпсокартонних конструкцій, підвішування плитки для підвісних стель, встановлення та фарбування високих стель.

Позначки:
Copy link