День соціального підприємництва

День соціального підприємництва

День соціального підприємництва (Social Enterprise Day), що відзначають щорічно у третій четвер листопада, – це можливість привернути увагу до роботи соціальних підприємств. День соціального підприємництва відзначає підприємства по всьому світу, які беруть на себе зобов’язання перед громадою та навколишнім середовищем, в якому вони живуть.

Social Enterprise UK (SEUK) заохочує організації використовувати соціальні мережі та місцеві ЗМІ, щоб поділитися своїми історіями та впливом, який вони мають на суспільство. Використовуючи хештег #SocialEnterpriseDay, компанії можуть продемонструвати свої команди та діяльність і влив, які вони здійснють у суспільстві.1

Проєкт SdE (SUSTAINABILITY-DRIVEN ENTREPRENEURSHIP – підприємництво, орієнтоване на сталий розвиток) підкреслює важливість сталого розвитку соціальних підприємств. Він спрямований на створення навчальних матеріалів про підприємництво, орієнтоване на сталий розвиток, та їх інтеграцію в навчальні плани. Мета – надихнути майбутніх підприємців зосередитися на сталому розвитку та вирішенні глобальних проблем.2

SEUK також заохочує соціальні підприємства займатися адвокацією, звертаючись до місцевих депутатів з проханням підтримати інвестування недіючих активів у соціальний та громадський бізнес. Ця ініціатива є частиною більш широкої кампанії, спрямованої на підтримку сектору соціальних підприємств.

Як взяти участь Дні соціального підприємництва

Участь у Дні соціального підприємництва може бути дуже простою – підтримати місцеві соціальні підприємства через меценатство чи волонтерство. Це також день, коли можна дізнатися більше про рух соціальних підприємств і, можливо, навіть почати планувати, як ви можете зробити свій внесок у цей зростаючий сектор.

День соціального підприємництва – це заклик визнати та відзначити підприємства, які ставлять на перше місце добробут громади та довкілля поряд зі своїми фінансовими цілями. Це день, коли споживачі, підприємці та політики можуть зібратися разом і підтримати ідею про те, що бізнес може бути силою добра. Беручи участь у Дні соціального підприємництва, ми всі можемо зробити свій внесок у рух, який має потенціал революціонізувати індустрію та сприяти добробуту та справедливості у кожній країні.

У 2023 році День соціального підприємництва відзначається 16 листопада.
Схожі події:

✔️ Міжнародний день соціального бізнесу
✔️ Всесвітній день соціальної роботи
✔️ День працівника соціальної сфери

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

  1. https://www.socialenterprise.org.uk/news/get-ready-for-social-enterprise-day/ []
  2. https://sdeproject.eu/news/item/5-social-enterprise-day []
Позначки:
Copy link