День Десантно-штурмових військ Збройних сил України

День Десантно-штурмових військ Збройних сил України

21 листопада кожного року Україна відзначає День десантно-штурмових військ, котрий з’явився у 2017 році разом з заміною назви десантних військ на десантно-штурмові. Колишнє професійне свято мало назву День високомобільних десантних військ. Перше святкування відбулося у нашій столиці на Михайлівській площі, де військо отримало від Президента України оновлену символіку.

Ще одна важливе свято:
🇺🇦 День захисників і захисниць України

Свято, що покликане вшанувати захисників нашої держави – наших сучасників, які боронять незалежність України, та згадати всіх українців, які жертвували своїм життям заради Батьківщини від часів козаччини до років визвольного руху в двадцятому столітті.

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Хто такі десантники?

Наразі десантно-штурмові – це окремі війська, які є частиною Збройних Сил України. Вони задіяні в зоні АТО/ООС, а також під час спеціальних чи миротворчих операцій. Десантники вертикально охоплюють ворога та працюють у його тилу.

Мета заснування Дня Десантно-штурмових військ Збройних сил України

Подія започаткована з метою відродити військову рівнозначність української нації, сформувати патріотизм та встановити новітні традиції щодо вшанування цього роду військ.

Житомир вважають столицею десантно-штурмових військ – в цьому місті знаходиться навчальний центр та дислоковане командування ДШВ ЗСУ. У місті навіть є вулиця з назвою Героїв Десантників.

Позначки:
Copy link