День білого лотоса

День білого лотоса

8 травня теософи всього світу святкують День білого лотоса (White Lotus Day). Дата святкування вибрана не випадково. В цей день відмічають річницю смерті Олени Петрівни Блаватської – теософині, езотерика та засновниці Теософського товариства. Народилась вона 12 серпня 1831 року в українському місті Катеринослав (нинішній Дніпро). 

Схожі події:
🌸 Всесвітній день медитації
🌸 Свято людського світла (День внутрішнього світла)
🌸 Міжнародний день фен-шуй
Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

8 травня на Дніпровщині збираються філософи, представники духовних організацій, вчені, культурологи та теософи з усього світу, щоб відсвяткувати День білого лотоса та згадати шлях відомої теософині. Цього дня на честь великої землячки в регіоні проводять науково-практичні конференції та інші заходи. Також теософи по всьому світі відмічають пам’ятну дату у власних осередках та центрах. 

Олена Петрівна Блаватська була письменницею, філософинею, науковицею, просвітницею та мандрівницею, яка триразово здійснила навколосвітню подорож. Нею були написані твори, у яких вона розглядала походження Всесвіту, планети та людини. Олена Петрівна надала уявлення про Невидиму матерію, яка вказує на ціль та сенс людського існування, заклала поняття та усвідомлення його безсмертя, у своїй «Таємничій доктрині», над якою працювала з 1884 по 1891 рік. Заслуговують уваги також її літературно-художні твори – «Зачароване життя», «Кармічні видіння», «Мовчазний брат», «Загадкові племена на “Блакитних горах”».

Copy link