Всесвітній день усиновлення

Всесвітній день усиновлення

9 листопада відзначається Всесвітній день усиновлення (World Adoption Day), який було ініційовано Хенком Фортнером у 2014 році. Він заснував краудфандингову платформу AdoptTogether для об’єднання людей на підтримку створення родин для дітей-сиріт.

Метою свята є підвищення обізнаності людей в усьому світі про можливості всиновлення. Для цього його засновники пропонують кожного 9 листопада запускати програму, у рамках якої потрібно намалювати на руці смайлик, зробити фото й розмістити його у соціальних мережах з особливим хештегом. Усі охочі мають змогу поділитися своїми історіями усиновлення, висловити подяку своїм названим батькам, розповісти про традиції нової сім’ї. Також люди, які бажають усиновити дитину, але не знають, з чого треба починати, можуть поставити свої питання та отримати на них відповідь від більш досвідчених. 

Деякі діти вшановують у цей день пам’ять своїх померлих названих батьків, запалюючи свічки або висловивши слова подяки. 

У світі є мільйони сімей, які з різних причин не можуть мати дітей та дуже шкодують про це. Свято може стати тою останньою краплею, яка переповнить чашу сумніву, і люди зроблять крок назустріч своїй мрії про повноцінну велику родину. Адже зараз більш ніж 150 мільйонів дітей потребують сім’ї та любові.

Також відзначається Всесвітній день сиріт та День усиновлення

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Позначки: