Всесвітній день усиновлення

Всесвітній день усиновлення

9 листопада відзначається Всесвітній день усиновлення (World Adoption Day), який було ініційовано Хенком Фортнером у 2014 році. Він заснував краудфандингову платформу AdoptTogether для об’єднання людей на підтримку створення родин для дітей-сиріт.

Схожі події:
👨‍👩‍👧‍👦 Всесвітній день сиріт
👨‍👩‍👧‍👦 День усиновлення
👨‍👩‍👧‍👦 День молитви за сиріт

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Мета Всесвітнього дня усиновлення

Метою свята є підвищення обізнаності людей в усьому світі про можливості всиновлення. Для цього його засновники пропонують кожного 9 листопада запускати програму, у рамках якої потрібно намалювати на руці смайлик, зробити фото й розмістити його у соціальних мережах з особливим хештегом. Усі охочі мають змогу поділитися своїми історіями усиновлення, висловити подяку своїм названим батькам, розповісти про традиції нової сім’ї. Також люди, які бажають усиновити дитину, але не знають, з чого треба починати, можуть поставити свої питання та отримати на них відповідь від більш досвідчених. 

Як відзначають цей день?

Деякі діти вшановують у цей день пам’ять своїх померлих названих батьків, запалюючи свічки або висловивши слова подяки. 

У світі є мільйони сімей, які з різних причин не можуть мати дітей та дуже шкодують про це. Свято може стати тою останньою краплею, яка переповнить чашу сумніву, і люди зроблять крок назустріч своїй мрії про повноцінну велику родину. Адже зараз більш ніж 150 мільйонів дітей потребують сім’ї та любові.

Позначки:
Share via
Copy link