Всесвітній день справедливої торгівлі

Всесвітній день справедливої торгівлі

Всесвітній день справедливої торгівлі (Fair Trade Day) не має сталої дати та відзначається щороку у другу суботу травня. Взагалі весь місяць проходить під цим знаком. Запровадила його Всесвітня асоціація справедливої торгівлі на підтримку суспільного руху за дотримання міжнародних стандартів товарів, особливо експортної продукції з держав, що розвиваються. Для прихильників руху важливо, щоб ремісничі товари, одяг та харчові продукти харчування вироблялися без залучення низькооплачуваної, рабської чи дитячої праці.

У 2024 році Всесвітній день справедливої торгівлі припадає на 11 травня.

Схожі події:
👩🏻‍⚖️ Всеукраїнський тиждень права
👩🏻‍⚖️ Міжнародний день боротьби за права осіб з інвалідністю
👩🏻‍⚖️ День прав людини

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Важливим напрямком роботи Асоціації справедливої торгівлі є розробка та розповсюдження спеціального маркування товарів, що відповідають принципам руху. Сьогодні справедлива торгівля включає також поняття екологічного та соціального регулювання продажу.

Всесвітній день справедливої торгівлі має на меті привернути увагу до товарів, які вироблено без використання рабської та дитячої праці. Сьогодні вони продаються лише в невеликих крамницях, здебільшого у Європі та США. Асоціація має на меті розповсюдити практику справедливої торгівлі на весь світ. Зараз в організації 324 компанії з 70 країн.

Позначки:
Copy link